גד שערים - שערים חשמליים איכותיים

054-6969933

שערים חשמליים לחניה ולבית המשותף מתקינים אצל גד המומחה בתחום

גד אלון צבר ניסיון עשיר ורב שנים של אלפי לקוחות מרוצים, וישמח להעמיד אותו לרשותכם. בגד שערים עשויים השערים מחומרי גלם המשובחים ביותר, לרבות פח מגולוון (למניעת חלודה) ומונעים על ידי מנועי האיכות של PROTECO, מתוצרת איטליה. בזכות טיב החומרים, איכות המכלולים ואיכות ההתקנה, מובטח לכם שהשער ימלא את תפקידו נאמנה במשך שנים רבות.

בכל עניין, פנו אלינו עכשיו בטלפון 054-6969933 (לחצו על הטלפון להתקשרות מיידית מניידים) או השאירו שם ומס' טלפון בטופס משמאל, וניצור אתכם קשר עוד היום.

השקעה משתלמת בשער חשמלי

חניית הבית היא המקום בו אנו מאחסנים את החפץ היקר ביותר הנמצא ברשותנו- הרכב שלנו. אך חשבו על האבסורד: אנו משקיעים עשרות אלפי שקלים, ולעיתים הרבה יותר ברכישת רכב פרטי יקר ערך, אך מצד שני, מחנים את רכבנו במתחם לא מאובטח, אליו יכול להיכנס כל רכב זר או עבריין רכוש מזדמן. אפשר גם אחרת! יותר ויותר בתים בישראל מגלים את הנוחות והבטיחות הנובעים מהתקנת שער לחניה בכניסה לבית. לא עוד רכבים זרים שתופסים את מקום החניה שלכם כשאתם מגיעים הביתה. לא עוד גנבות רכבים. חסל פריצות לרכבים ומעשי ונדליזם.

שער חשמלי - נוחות מקסימלית

יד על הלב- לא נמאס לכם לצאת מהרכב בכל פעם רק כדי לפתוח או לסגור את השער? לא מרגיז אתכם לצאת בשביל זה מהרכב הממוזג ביום קיץ לוהט, או לצעוד הישר לתוך מבול ביום חורף סוער? שער חשמלי לחניה יחסוך לכם את העבודה.

apartments

שער חשמלי לחניה מתופעל על ידי מגוון מנגנוני פתיחה פופולריים

  • שלט
  • הפעלה מהטלפון הסלולארי
  • הבהוב אורות

רק תחשבו כמה זה קל ונוח: אין מאמץ ואין בזבוז זמן. לחיצת כפתור- והעסק מסודר!

צבעים חומרים ועיצובים

קיים בשוק מגוון מרשים של צבעים, עיצובים ושילובי חומרים. ניתן למצוא שערים חשמליים לחניה בשילובי מתכת, עץ ואפילו זכוכית, וזאת במבחר של דוגמאות מודרניות ואטרקטיביות, כך שישתלבו בצורה מושלמת עם עיצוב הבית המשותף שלכם. השער כולל על פי רוב מנוע חשמלי שקט ואמין האחראי על פתיחת וסגירת השער. ישנם המשתמשים במנועים חשמליים מתוצרת PROTECO, הנחשבים למנועים באיכות גבוהה במיוחד. קיימים שערים חשמליים לבית המשלבים מנגנוני אבטחה ובקרת כניסה (כמו קודנים, גלאי נפח או חיישני תנועה) המספקים הגנה מושלמת לבטיחותם ופרטיותם של כל בני הבית.

איזה סוג הכי מתאים לחניה שלנו?

אם לא ניתן להתקין שער נגרר משום שתוואי הקרקע אינו ישר, איש המקצוע ימליץ לרוב על פתרון בדמות שער קונזולי, הנע על גבי גשר או מסילה המוצבת מעל לפני הקרקע. ראוי לציין כי יש לו יתרון חשוב בדמות רמת בטיחות גבוהה מאוד. במצב אחר, בו מונעות מגבלות המקום תנועה של השער לכיוון הפתיחה, עשויים לבוא בחשבון התקנות של שער כנף או זוג שערי כנף, אם כי במקרה כזה נדרש שטח פנוי גדול יחסית כדי לאפשר את פתיחת השער. שער מלא נגרר ניתן להתקין רק על גבי אדמה ישרה, ורק אם קיים מספיק מקום כדי לאפשר את תנועת השער לאחור.

ראוי להדגיש כי רק מומחה שערים חשמליים יכול להתאים ולהתקין באופן ראוי שער שיתאים לעיצוב הבית, אילוצי הסביבה, תוואי השטח וכמובן לדרישות המשפחה.

צור קשרgadgates@gmail.com

טלפון: 054-6969933

איזורי פעילות: כל רחבי הארץ

שם מלא:*
טלפון:*
דואר אלקטרוני:*
הערות: