גד שערים - שערים חשמליים איכותיים

054-6969933

שלטים לשערים חשמליים במגוון רחב

גד שערים מחזיקה במגוון שלטים לשערים חשמליים. השלטים ברשותנו הם מהחברות האמינות ביותר ומתאימים לכל סוגי השערים החשמליים. אנו מספקים, משכפלים ומתקנים את כל סוגי השלטים, כולל השלטים הייחודיים והמתקדמים ביותר. בכל הקשור לשלט רחוק לשער חשמלי, אין אתגר גדול מדי עבורנו ולא נשאיר שום בעיה ללא פתרון הולם.

V2

1

V2a

2

Smiley

3

Shalat2

4

Shalat1

5

Romi

6

RC white

7

RC silver

8

RC black

9

novotechnic

10

NICE black

11

NICE

12

 מה שווה השער החשמלי החדש שלכם אם לא תוכלו לתפעל אותו בלחיצת כפתור? זהו בדיוק תפקידו של שלט לשער חשמלי. לחיצה אחת, והשער החשמלי שלכם נפתח או נסגר לנגד עיניכם.

gate remote control

אין טרחה ואין מאמץ. פשוט, עולם של פינוק מושלם. חשוב לדעת כי שלט לשער חשמלי הוא אביזר אלקטרוני מתוחכם. רק מומחה ידע לצייד אתכם בשלט רחוק לשער חשמלי איכותי שיבצע את עבודתו שנים רבות.

שלטים לשערים חשמליים אולי נראים דומים במבט ראשון, אולם קיימת שונות לא מועטה ביניהם. חשוב לזכור כי בחפץ הזעיר הזה, שאחראי להפעלת השער החשמלי שלכם, מסתתרת לא מעט טכנולוגיה אלקטרונית מתקדמת. קיימים שלטים לשערים חשמליים במגוון תדרים, גבוהים או נמוכים, ויש גם שלט רחוק לשער חשמלי בעל תדר משתנה. מבין מגוון השלטים לשערים חשמליים נוכל למצוא גם שלטים הניתנים לשכפול בבית הלקוח.

זכרו, השער החשמלי שלכם פשוט לא יעבוד בלי שלט ותקלות קורות תמיד ברגע הכי פחות נוח. על כן, הקפידו לבקש שלט איכותי הכולל רכיבים עמידים ככל האפשר בפני פגעי הזמן.

שכפול שלט לשער חשמלי

מתי נזדקק לשכפול שלט לשער חשמלי? להלן המקרים הנפוצים ביותר:

  • אנו רוצים למסור שלט נוסף למורשה כניסה חדש
  • אבדנו את השלט ונותרנו רק עם השלט הרזרבי (נכון שכבר קרה לכם?)
  • השלט התקלקל מכל סיבה שהיא (קורוזיה למשל) ויש צורך לאתר את התקלה בשלט ולתקן אותה. בינתיים נותרנו עם שלט אחד ואנו זקוקים בדחיפות לשלט נוסף.

צריכים שכפול דחוף של שלט רחוק לשער חשמלי? אל תיקחו סיכון והפקידו את העבודה בידיים מנוסות. בגד שערים נשכפל עבורכם במהירות את השלט ונתאים לו את תדר ההפעלה הנדרש. במקרים דחופים נגיע לבית הלקוח כדי שתוכלו לחזור וליהנות בהקדם מהשער החשמלי בביתכם.

קיראו אודות גד אלון וניסיונו רב השנים בתחום. צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת יעוץ ללא התחייבות!

צור קשרgadgates@gmail.com

טלפון: 054-6969933

איזורי פעילות: כל רחבי הארץ

שם מלא:*
טלפון:*
דואר אלקטרוני:*
הערות: