גד שערים - שערים חשמליים איכותיים

054-6969933

מתקינים מחסומים חשמליים לחניה אנטי ונדליים רק בגד שערים. באחריות!

מחסומים חשמליים מותקנים בכל מקום, בפתחם של ישובים, מוסדות, חניונים, מפעלים ובבתים משותפים ופרטיים. תפקידם של המחסומים החשמליים הוא לאבטח את המתחם. התקנה שלהם מונעת כניסה של רכבים בלתי מורשים ומונעת מזרים להסתנן פנימה. אבל המחסום החשמלי חייב להתאים לתפקידו ולתנאי השטח באופן מושלם ולכן זו עבודה למקצוענים בלבד. בגד שערים צברנו ניסיון עשיר בהתקנת מחסומים חשמליים מכל הסוגים לרבות שער חשמלי לחניה. היו בטוחים כי נדע להתאים את המחסום החשמלי האידיאלי עבורכם ולהתקין אותו באופן המקצועי ביותר.

217025 70

יתרונות המחסום החשמלי

מחסום חשמלי מאפשר לכם להנות מבטיחות תוך כדי שמירה על רמת נוחות מירבית. באמצעות המחסום תוכלו להגן על מקום החניה שלכם ועם זאת להימנע מהצורך לצאת החוצה מהרכב על מנת לנעול או לפתוח את המחסום באופן ידני. הפעלת המחסום נעשית לרוב על ידי שלט, אך בגד שערים נוכל להתאים לכם פתרונות נוחים נוספים לתפעול השער החשמלי, כגון, הפעלה סלולרית וכד'.

מחסום אמין ואיכותי

מרבית המחסומים החשמליים סובלים מבלאי תדיר עקב פגיעות רכבים. בגד שערים הינדסנו פיתרון יצירתי השומר על חוזק המחסום ומפחית את הבלאי למינימום! המחסומים בגד שערים מיוצרים כך שגובהם, במצב פתוח, הינו כסנטימטר מעל פני הקרקע. במצב זה, נמנעות פגיעות רכבים, הידועות כגורמות מספר אחד לבלאי המחסום. במחסומים הנפוצים, הגובה הינו 8 סנטימטר מעל פני הקרקע, כך שהמחסום חשוף לפגיעות רכבים - מתעקם ונהרס.

התאמה מושלמת לצרכים שלכם

אנו בגד שערים, מספקים פיתרון בתפירה אישית ללקוח המעוניין בכך. לדוגמא - מספר מחסומים אשר מופעלים ביחד ומונעים כניסת רכבים למספר חניות, כאשר המחסומים יכולים לזהות אלו חניות תפוסות ואלו לא ולפעול בהתאם.

התייעצו עימנו

אנו בגד שערים נדע להתאים ולהתקין עבורכם מחסום חניה שיבצע את עבודתו באמינות וללא תקלות במשך שנים רבות. במידת הצורך, נשלב בו אלמנטים נוספים כגון מנגנון פתיחה באמצעות עין אלקטרונית או באמצעות הטלפון, או שילוב של חיישן המתריע על ניסיון לחבל בו.

 

צור קשרgadgates@gmail.com

טלפון: 054-6969933

איזורי פעילות: כל רחבי הארץ

שם מלא:*
טלפון:*
דואר אלקטרוני:*
הערות: