גד שערים - שערים חשמליים איכותיים

054-6969933

מנוע לשער חשמלי תוצרת איטליה - איכות ללא פשרות!

מנוע לשער חשמלי הוא רכיב חשוב, ויש האומרים שהוא הרכיב החשוב ביותר בשער החשמלי שמגן על המפעל, הבית או החניה שלכם. על כן, כאשר אתם מתקינים את השער, חשוב שלא להתפשר על מנוע חשמלי לא מתאים או כזה שהותקן בצורה חובבנית. בגד שערים אנו משתמשים בטוב ביותר: מנוע מתוצרת PROTECO איטליה. המנוע, איכותי ואמין במיוחד ומותאם בצורה אופטימאלית לשער אותו הוא מפעיל.

314935 gate motor

חשוב לזכור כי מנוע לשער חשמלי נדרש להתאים בצורה מושלמת לסוג השער אותו הוא מפעיל, משקלו ועומס העבודה. ברגע שאתם בוחרים מקצוען שיתקין את המנוע אתם יכולים לישון בשקט בידיעה שהשער ישרת אתכם בנאמנות, שנים רבות מבלי לחרוק או להתקע. מעבר ליכולתו לבצע את תפקיד, מנוע לשער חשמלי נדרש להיות בטיחותי ופיכך, לכלול מנגנון למניעה של סגירת השער החשמלי כאשר פתח הכניסה אינו פנוי. בלי מנגנון כזה יכול השער להוות סכנה מוחשית לרכבים והולכי רגל.

קיימים שני סוגים עיקריים של מנועים חשמליים לשערים חשמליים:

מנועים אלקטרו-מכאניים: מותאמים לשערים העומדים בעומס עבודה מוגבל. הם נפוצים בעיקר בבתים משותפים או פרטיים.

מנועים חשמליים טבולים בשמן (מנועים הידראוליים): מיועדים לעמוד בעומס עבודה גדול ונמצא אותם בדרך כלל במפעלים, מוסדות וארגונים בהם קיימת תנועה אינטנסיבית של מבקרים וכלי רכב.

מנוע לשער כנף

שערי כנף יותקנו בדרך כלל במקומות בהם יש חלל פנוי נרחב בחזית השער או מאחוריו ואילו המקום בצידי השער מוגבל. שער כנף נפתח כשער רגיל, כלפי החזית או לאחור, כאשר פעמים רבות ניתן לראות גם שערים בעלי זוג כנפיים. מנוע לשער כנף יכול להיות הידראולי או אלקטרו-מכני, כאשר מנוע אלקטרו-מכני שכיח יותר בבתים פרטיים, ואילו מנוע לשער חשמלי הידראולי נפוץ יותר בארגונים ובמוסדות. בבתים פרטיים נמצא בדרך כלל מנועי כנף חלזוניים, בעלי סוללה נטענת, דבר המאפשר פתיחה וסגירה של השער גם בזמן של הפסקת חשמל.

314936 gates

זכרו: התקנה בלתי מקצועית, או מנוע זול ובלתי מתאים, תתבטא עד מהרה בליקויים ותקלות שעלולים להסב לכם תסכול רב.

טווח המחירים

טווח המחירים של התקנת או החלפת מנוע לשער חשמלי הוא גדול. הוא תלוי בהרבה פרמטרים כגון סוג המנוע, סוג השער ורמת קושי העבודה. תוכלו לבדוק ולהתייעץ עם מתקין השער שהתקין לכם מנוע לשער חשמלי. מחיר התיקון או ההחלפה כאמור שונים, ולכן חשוב לבדוק את דגם השער ולתאר את הבעיה במדוייק בעת הפניה לאיש המקצוע.

בגד שערים נתאים ונתקין לכם מנוע כנף לשער חשמלי מתוצרת PROTECO בצורה המקצועית ביותר, תוך לקיחה בחשבון של משקל השער, גודל הכנפיים, צורת השער (מסורג או אטום) וכמובן, עומס העבודה הצפוי. בצורה זו, תוכלו ליהנות מהשער שרכשתם למשך שנים רבות.

צור קשרgadgates@gmail.com

טלפון: 054-6969933

איזורי פעילות: כל רחבי הארץ

שם מלא:*
טלפון:*
דואר אלקטרוני:*
הערות: