גד שערים - שערים חשמליים איכותיים

054-6969933

מחסום תקרה לחניון (תת קרקעי)

לעיתים רבות אנו נדרשים להתקנת מחסומי חניה במקומות בעייתים, דוגמת חניון תת קרקעי. מקומות אלו מאופיינים בתנאי שטח שאינם מאפשרים התקנה של מחסומים סטנדרטיים, כמו למשל תקרה נמוכה.

מחסום חניה בהתאמה אישית לצרכים שלכם

כמה מתסכל להגיע הביתה או אל מקום העבודה שלכם ולגלות שאלמוני תפס לכם את מקום החניה. אתם בוודאי מכירים את זה: טלפונים נזעמים לברר מיהו החוצפן, ריב ועצבים, כעס ועוגמת נפש. עם מחסום לרכב של גד שערים כל הסיפור הזה הוא נחלת העבר! אנו נתאים ונתקין לכם את מחסום הרכב היעיל ביותר עבורכם. בקליק אחד החניה שלכם נחסמת ונשמרת רק לכם.

מחסומים לרכב מופיעים בטכנולוגיות שונות, כאשר מומחה מחסומי הרכב מתאים ללקוח את המחסום ההולם ביותר לצרכיו ולתוואי השטח.

IMGP0162 s

התקנת מחסום בהתאמה אישית בחניון תת קרקעי

חניון תתק קרקעי מאופיין לרוב בקורות בטון החוסמות את השטח בו אמור לפעול המחסום, כמו כן התקרה הנמוכה אינה מאפשרת התקנה של שער עולה. כך שאלו שעדיין רוצים להנות מפיתרון אוטומטי ואמין - מוצאים עצמם אובדי עצות. בגד שערים פיתחנו זרוע הצמודה לתקרה עם מנוע חשמלי. הזרוע יורדת מטה על מנת להגן על מקום החניה ונותרת תלויה באוויר.

כיצד אנו עושים זאת

לגד אלון ניסיון רב בהתקנה של מאות שערים בשלושת העשורים האחרונים. בניגוד למתקינים רבים, העובדים עם פתרונות מובנים וסטנדרטיים, ללא ידע בחשמל, אלקטרוניקה והנדסה. גד אלון עוסק בפיתוח, הרכבה, תפעול ושיפור מנגנונים קיימים, כך שניתן להתאים כל מוצר למגבלות הקיימות בשטח שלכם.

אלו פתרונות נוכל לספק לכם?

בגד אלון נוכל להתאים לכם סוגים מגוונים של מחסומים ושערים לחניה.

  • מחסומי רכב אישיים: מחסומים קטנים וקומפקטיים, במבנה של עמוד מתקפל המחובר לקרקע. ישנם מחסומים אישיים חשמליים, העולים ויורדים בלחיצת כפתור. מחסום חניה אישי, פרי פיתוחו של גד אלון, הוא מחסום חשמלי קומפקטי, המעניק פתרון בטיחותי ממדרגה ראשונה להגנה על חניה בודדת.
  • מחסומי זרוע: אלו מחסומים לרכב המתאימים לחניות של בתים משותפים, מוסדות, או חניונים. ניתן למצוא מחסומי זרוע סטנדרטיים, מחסומי זרוע מתקפלים, ומחסומי זרוע מעוגלים, כאשר כל אחד מהם בנוי לתפקד בתוואי שטח שונה. מחסום זרוע נשלף, הקרוי גם קורה קונזולית, הנו מחסום בו הזרוע נעה קדימה ואחורה על גבי מסילה באוויר, והוא מהווה פתרון מסיבי ועמיד ביותר כנגד התפרצויות.

נוסף על אלו ניתן למצוא סוגים נוספים של מחסומים לרכב, כגון מחסומי תקרה (המחסום יורד מהתקרה), מחסומי רכב עם וילון (וילון המונע כניסה של הולכי רגל למתחם) ומחסומים הנפתחים בשני שלבים (כדי לאפשר כניסת רכב פרטי וכבד). היום כבר לא צריך להתאמץ כדי להפעיל מחסומי רכב. הכול נוח ופשוט, עניין של קליק!

בגד שערים נדע להתאים את מנגנון ההפעלה הנוח ביותר עבורך:

  • שלט רחוק
  • הבהוב אורות או אורות גבוהים
  • חיוג בסלולארי
  • קודן בכניסה לחניה
  • כל פתרון אחר שתחפוץ בו

בגד שערים צברנו אלפי לקוחות מרוצים, להם ייעצנו והתקנו מחסומי רכב איכותיים, הממלאים את תפקידם באמינות חסרת פשרות. טלפון אחד ונעשה זאת גם עבורך.

צור קשרgadgates@gmail.com

טלפון: 054-6969933

איזורי פעילות: כל רחבי הארץ

שם מלא:*
טלפון:*
דואר אלקטרוני:*
הערות: