גד שערים - שערים חשמליים איכותיים

054-6969933

מחסום חניה מגולוון, איכותי ואמין באחריות מלאה של גד שערים

מחסום חניה הוא האמצעי המושלם למניעת חניה של זרים או בלתי מורשים במקום השמור לכם, בבית או במקום העבודה. מחסומי חניה נפוצים למדי בארצנו ונוכל למצוא אותם בייחוד באזור המרכז, בו מתחוללת מלחמה של ממש על כל מקום חניה פנוי. הם בנויים על פי רוב כעמודי מתכת מתקפלים המחוברים לקרקע. בעל החניה מגיע למקום, פותח את המנעול, משכיב את עמוד המתכת ונכנס למקום החניה שלו. זהו פתרון קל, מהיר ואלגנטי.

מה ההבדל בין מחסום חניה לשער חשמלי

מחסום חניה בניגוד לשער חשמלי, מיועד לחסימת איזור חניה פרטי המצומצם ומוגדר בשטחו. מחסומים אלו זולים יותר מהתקנת שער חשמלי וגם אותם ניתן להתאים בתפירה אישית לצרכי הלקוח.

סוגי המחסומים הקיימים

קיימים מספר סוגי מחסומי חניה טיפוסיים:

  • מחסום חניה חשמלי - שלט עצור המותקן על זרוע ממונעת שעולה ויורדת ומאפשרת מניעת כניסת רכבים לא מורשים לחניה
  • מחסום חניה עם מנעול - הכולל שלט עצור המותקן על זרוע מתכת אותו מרימים או מורידים ידנית נועלים עם מנעול
  • מחסום תקרה בחניון תת קרקעי - מחסום ייחודי המאפשר התקנה במקום עם תקרה נמוכה. במקום שכזה לא ניתן להתקין שער שעולה ויורד אך ניתן להתקין מחסום זה הצמוד לתקרה ומשם הזרוע יורדת מטה וניצבת באוויר, כך שהיא חוסמת את החניה.

649939 gallary02

זה בטח קרה לכם, התקרבתם עם הרכב אל המשרד או הבית, רק כדי לגלות שרכב זר חונה במקום החניה שלכם. אם אתם גרים באזור בו קיימת מצוקת חניה, משמעות הדבר עבורכם הוא אבדן שעות רבות בחיפושי חניה, שפעמים רבות מסתיימים בלא כלום. בדיוק לשם כך המציאו את מחסום החניה וכדאי, על כן, שגם לכם יהיה אחד כזה.

בגד אלון שערים אוטומטיים החלטנו לקחת את העניין צעד קדימה מבחינת נוחות ובטיחות. אנו מציעים פתרון של מחסום חניה אישי, עמוד מתקפל, קטן מידות וחזק במיוחד, פרי פיתוח בלעדי של גד אלון, הנדסאי אלקטרוניקה העומד בראש החברה. המחסום מופעל באמצעות מנוע חשמלי. הוא בטיחותי ומושלם לחניה בודדת. בלחיצת כפתור העמוד מתקפל ומאפשר כניסה. לחיצה נוספת תגרום לו להתרומם כדי לשמור על מקומכם.

צור קשרטלפון: 054-6969933

שם:
טלפון:*
בקשה: