גד שערים - שערים חשמליים איכותיים

054-6969933

מחסום זרוע איכותי ביותר מפח מגולוון נגד חלודה

מחסום זרוע הוא הפתרון האידיאלי להגנה על חניה פרטית או ציבורית מפני חדירת רכבים או מסתננים בלתי רצויים. מדובר בזרוע מתכת הפותחת וסוגרת את הפתח בלחיצת כפתור וללא צורך בהפעלה ידנית. גד שערים אוטומטיים צברה אלפי לקוחות מרוצים בהתקנות של מחסומי זרוע בכל רחבי הארץ ותדע לתת את המענה האיכותי והבטיחותי ביותר עבורכם.

IMGP0174 s

סוגי מחסום זרוע

ישנם סוגים שונים של מחסומי זרוע, בהתאם לתפקיד שעליהם למלא ולתנאי השטח שבו הם פועלים:

  • מחסום זרוע סטנדרטי: זהו מחסום הדורש שטח פנוי מעל המחסום. במחסום זרוע סטנדרטי הזרוע נעה מעלה מטה כמקשה אחת.
  • מחסום זרוע מעוגל: מחסום זה מוצב בתנאים בהם לא ניתן להתקין מחסום זרוע סטנדרטי. במחסום זה הזרוע מורכבת משני חלקים. בעת פתיחת המחסום, מתרומם החלק המחובר לעמוד והחלק השני מתקפל וניצב במאונך לראשון.
  • מחסום זרוע מתקפל: זהו סוג של מחסום זרוע המותקן כאשר אין שטח פנוי מעל המחסום והוא בנוי משני חלקים: האחד מתרומם בעת ההפעלה והשני תלוי עליו.
  • מחסום זרוע נשלף: מחסום חניה זה קרוי גם קורה קונסולית והוא מתאים במיוחד לבתים משותפים החפצים להגן על החניה מפני כניסת בלתי מורשים וגניבות רכב. מחסום זרוע נשלף הנו חזק ומסיבי במיוחד, עמיד ביותר בפני חבלות, בלתי אפשרי לפתוח אותו ללא שלט וניתן להתקין בו מצבר להפעלה במצבים של הפסקת חשמל. בגד שערים פיתחנו את האפשרות להפעיל מחסום זרוע נשלף ללא שימוש בחשמל, באמצעות טעינה בתאים סולריים.

צריכים מחסום זרוע? התאמת מחסום זרוע לתפקידו אינה עניין פשוט ונדרשת התייחסות לשיקולים רבים. רק מומחה ידע להתאים לכם את מחסום הזרוע הבטיחותי ביותר עבורכם. אנו בגד שערים נתאים מחסום זרוע אידיאלי עבורכם תוך התחשבות בנושאים הבאים:

  • עומס העבודה הצפוי
  • תוואי השטח
  • תנאי מזג האוויר בהם יתפקד המחסום
  • מהירות העבודה הנדרשת (לדוגמא בחניונים, על המחסום לעבוד במהירות כדי למנוע התגנבות של רכב נוסף בעת הפתיחה)
  • התקנת מערכות אלקטרוניות למניעה של סגירת המחסום על אנשים או רכבים (עין אלקטרונית) ומערכות אבטחה ובקרה נוספות

כל מחסום זרוע שתרכשו אצלנו עומד בתו התקן הישראלי הנדרש ובנוי מחומרי הגלם האיכותיים ביותר. אנו משתמשים במנועי PROTECO מאיטליה, לעבודה מהירה ושקטה ללא תקלות. את מחסומי הזרוע שלנו מפעילים בקליק. לחיצה על שלט רחוק, בטלפון הסלולארי, באמצעות מתג האורות או בכל דרך אחרת המתאימה ללקוח.

אלפי לקוחות כבר יודעים: מחסום זרוע? רק בגד שערים.

צור קשרgadgates@gmail.com

טלפון: 054-6969933

איזורי פעילות: כל רחבי הארץ

שם מלא:*
טלפון:*
דואר אלקטרוני:*
הערות: