גד שערים - שערים חשמליים איכותיים

054-6969933

שער לבניין וטיפים לוועד בית - טיפים

עכשיו השאלה היא איזה שער מתאים לבניין שלנו? ובכלל כיצד בוחרים שערים מסוג זה ? יש לא מעט אפשרויות והחכמה היא לבחור את האופציה הנכונה ביותר עבורכם.

קיים מספר רב של סוגי שערים לבניין:

  • שער מלא ניגרר
  • שער כנף
  • זוג שערי כנף
  • מחסום רגיל (זרוע עולה יורדת)
  • קורה קונזולית (צף)
  • שער מלא קונזולי (צף)
  • שער לבניין מלא מתרומם
  • תריס גלילה

בכדי להגיע להחלטה הנכונה יש צורך לבחון מספר פרמטרים.

שער מלא ניגרר – שער מסוג זה כדאי לעשות אם הדיירים רוצים למנוע כניסת רכב זר והולכי רגל תמימים וכמובן גם גנבים. יש טעם לעשות שער שכזה רק אם כל היקף החנייה סגור בפני הולכי רגל ואין כניסה לחנייה דרך הכניסה לבניין. התנאי להתקנת שער לבניין הוא שתווי הנסיעה שלו מישורי, כלומר פלס או קרוב מאד לפלס. כמו כן, יש לוודא כי יהיה לשער מספיק מקום בנסיעה לכוון פתיחה . מבחינת בטיחות ואמינות מקבל השער ציון גבוה מאד. שער מסוג זה מומלץ בעיקר לחניונים תת קרקעיים ולמגרשים מסחריים סגורים.

שער כנף – כדאי לבחור בשער מסוג זה אם אין אפשרות להתקין שער ניגרר מפאת חוסר מקום להניע את השער בכוון פתיחה לאחור וגם אם אין אפשרות להתקין זוג שערי כנף בגלל סיבוב בכניסה או הפרעה סביבתית אחרת. בשער מסוג זה רמת הבטיחות היא מהנמוכות ביותר, חיסרון נוסף: שטח פתיחה ענק.

זוג שערי כנף - מומלץ רק אם אין מקום לפתיחה של שער ניגרר. בטיחות: רמת בטיחות בינונית נדרשים שתי זוגות עיניות. בטיחות פריצה באלימות בינונית.

מחסום רגיל (זרוע עולה/יורדת) - מחסום נועד רק למנוע מחוצפנים להיכנס לחניון עם רכבם. רמת בטיחות גבוהה מאוד, יכולת מניעת פריצות - אפסית.

קורה קונזולית - זוהי קורה מפלדה הנעה באוויר בגובה של כ- 80 ס"מ ועשויה מפרופיל של 150 על 150 מ"מ באורך הנדרש+ 30%. רמת הבטיחות והאמינות הגבוהה ביותר מכל סוגי השערים, כולל בטיחות מושלמת לפריצה וחבלות. אין צרך למנוע כניסת הולכי רגל.

שער מלא קונזולי - השיקולים בבחירת שער כזה צריכים להיות זהים לשיקולים לבחירת שער ניגרר - פני התווי אינו מישורי, ו/או התווי אינו מתאים להתקנת מסילה תחתונה. רמת בטיחות גבוה מאוד.

שער מלא מתרומם ותריס גלילה - שני סוגי שערים אלה מתאימים לחניונים תת קרקעי בלבד ובמקומות שאף אחד מבן השערים האחרים אינו מתאים. רמת בטיחות - בינונית פלוס . יכולת חילוץ בזמן הפסקת חשמל או תקלה מסובך וקשה מאד, אינו מתאים לפתיחה וסגירה בתדירות גבוהה.

אנו נשמח להגיע אליכם לפגישת ייעוץ ולהתאים לכם את השער הנכון ביותר עבורכם!

לשירותים משלימים נוספים כגון שער לחניה היכנסו לעמוד
צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו הצעת מחיר משתלמת!

בהצלחה,
גד אלון
גד שערים

צור קשרgadgates@gmail.com

טלפון: 054-6969933

איזורי פעילות: כל רחבי הארץ

שם מלא:*
טלפון:*
דואר אלקטרוני:*
הערות: