גד שערים - שערים חשמליים איכותיים

054-6969933

שערים חשמליים - כמה זה עולה לנו?

הסטטוס החברתי אינו המטרה העיקרית של השער החשמלי. שערים חשמליים הם הדרך הקלה להבטיח ביטחון לשטח הפרטי שלכם, והם מתאימים לשטח בכל גודל שהוא. שערים חשמליים, למרות שאינם עדיין מצרך יומיומי האפשרי לכל אדם, הולכים ועולים בחשיבותם.

money dollars

יחד עם החשיבות ההולכת וגוברת עם השנים לשערים חשמליים, מחיר שער חשמלי אינו זול ומהווה השקעה שיש לשקול אותה בזהירות.

אלה הסבורים, שביטחון הרכוש שלהם, בין אם יהא זה בית פרטי או עסק מסחרי, הוא הראשון במעלה, הפיתרון עבורם הוא שערים חשמליים. מחירים של מצרך זה הולכים ויורדים עם השנים, ככל שהביקוש עבורו הולך ומתרחב.

מנגנוני פתיחה - ההשפעה על המחיר

שערים חשמליים פועלים באמצעות מכשיר מכאני המאפשר פתיחה וסגירה שלהם בזמן המתאים. יש שני סוגים עיקריים של מנגוני פתיחה של שער חשמלי. מחיר המנגנונים שונה: מנגנון פתיחה הידראולי הוא יקר יותר, ומתאים לשערים מאסיביים וכבדים. מנגנון פתיחה אלקטרומכאני הוא זול יותר, ונפוץ אצל אנשים פרטיים, המתקינים מחסום חניה עבור שטח החניה שלהם.

מנגנוני הפתיחה משני הסוגים מתאימים לכל סוגי השערים, בין אם יהיו אלה שערי כנף, שערים הנעים על מסילה ואפילו שערי הזרוע הפשוטים. היום ניתן אף למצוא מנגנוני פתיחה המותאמים ללוחות סולאריים, אשר מאפשרים הפעלה של השערים כאשר ישנה תקלה במערכת אספקת החשמל.

ביטחון שווה כסף, אין ספק בדבר. שערים חשמליים, שהם הצעד הראשון באבטחת הרכוש ובני המשפחה או עובדי המפעל או החברה, עשויים להיות בעלי משמעות רבה עבור אנשים המתגוררים לבדם ואפילו עבור זוגות מבוגרים. כמות החברות המספקות שערים חשמליים בעידן שלנו גדלה באופן משמעותי, כך שעומד בפני קהל הצרכנים מבחר גדול לבחור מתוכו, בהתאם לדרישות ותקציב.

כדאי לדעת!

שיקול הבחירה הראשוני הוא סוג השער החשמלי. שערים הנעים על מסילה, עלולים להיות יקרים יותר, בעיקר אם שטח החניה הוא מדרוני. מצד שני, אם יש בשטח המיועד להרכבה מחסומים שונים, כגון: עצים, גדרות אבן וכד', שיש צורך לפנותם כדי להתקין שער כנף, הגוזל שטח גדול יותר, שערי מסילה עשויים להיות פיתרון זול יותר.

חשוב לדעת מהו החומר, שממנו ייעשה השער. מחיר החומר משפיע, כמובן, על מחיר השער. שערים מעץ הם בדרך כלל זולים יותר משערים מברזל. מאידך, יש לזכור, ששערים מעץ מספקים פחות ביטחון מאשר כאלה העשויים מברזל.

האביזרים הנלווים לשער החשמלי חשובים ביותר, ויש לשקול את בחירתם בכובד ראש. כמובן, כל אביזר נוסף, שבוחרים בו, כגון: מצלמה במעגל סגור, לוח מקשים, שלט או כרטיס מגנטי מוסיפים לעלויות.

חלק נוסף שעומד לבחירה הוא מנוע לשער. מחיר המנוע משתנה אף הוא, ויש לקחת בחשבון, שאם הצד האסתטי חשוב לכם, התקנת מנוע תת קרקעי היא יקרה ומסובכת יותר.

כדאי לקחת בחשבון גם את מחיר התחזוקה של שערים חשמליים. תיקון שערים כאלה הוא בלתי נמנע לפעמים, וככל שהגישה אליו ואל מרכיביו נוחה יותר, עלות התיקון עשויה להיות נמוכה יותר.

צור קשרטלפון: 054-6969933

שם:
טלפון:*
בקשה: