גד שערים - שערים חשמליים איכותיים

054-6969933

שאלות ותשובות בנושא שערים חשמליים לבית

 

בטחון המשפחה והרכוש

gated entranceשערים לחניה ולבית מספקים קודם כל ביטחון לבני המשפחה. כמו כן, הם מספקים הגנה על הרכוש. גנבי רכוש הם לרוב גנבים אופורטוניסטים, ומחפשים את הדרך הקלה ביותר "לעשות מכה". כאשר ניצב מולם בית פרטי מרשים, עם רכב יקר חונה לצדו, הפיתוי הוא עז. אך כאשר הבית מוגן מאחורי שער חשמלי, והגדר העוטפת אותו היא גדר יציבה וגבוהה מספיק, הסיכוי שגנב אופורטוניסטי יבחר דווקא בבית שכזה הוא אפסי. הגנב ימשיך בדרכו כדי למצוא מטרה קלה יותר.

שער חניה בכניסה לבית פרטי - שמירה על מקום חניה פרטי

אם הנכם דיירים בבית מגורים, הממוקם במרכז העיר, או אפילו בפרברים עמוסים, ובסמוך לבית המגורים שלכם קיים מגרש חניה פרטי, אשר מיועד אך ורק לדיירי הבניין, מומלץ מאוד לדאוג לשערים חשמליים לחניה. ללא שערים כאלה, כל אחד ממבקרי האיזור יוכל להשתמש במגרש החניה שלכם לנוחיותו.
נוחיות
שיקול הנוחיות הוא שיקול מכריע לטובת רכישת שערים חשמליים: אתם נוהגים במכוניתכם מהעבודה הביתה, בדרך עצרתם לקניות, וכך אתם חוזרים עם רכב מלא, עייפים, ומייחלים לרגע של שקיעה בכורסה האהובה עליכם. למגינת לבכם יורד גשם זלעפות, או אולי חמסין כבד שורר בחוץ. המחשבה שיהיה עליכם לצאת מן הרכב, לפתוח את השער לחניה שלכם באופן ידני, לחזור לרכב, להכניסו לחניה, לצאת שוב לנעול את השער... כל רצף הפעולות הזה מתייתר ברגע שאתם משקיעים בשערים חשמליים. לחיצה אחת על כפתור תפתח עבורכם את השער שלכם, והוא ייסגר לאחר מכן באופן אוטומטי. כך תוכלו להגיע עד פתח הבית מבלי להתרטב, או להתיבש בחום הגדול. נוח ביותר!

אילו סוגים של שערים חשמליים לחניה נמצאים בשוק?

מגוון השערים החשמליים בשוק הולך ועולה בעיקר בשנים האחרונות, כאשר השוק הפרטי נכנס לתחום זה. כאשר מדברים על "סוגי שערים חשמליים" מדברים בעיקר על אופן פתיחת השערים, על החומרים שמהם הם עשויים ואף על דרך הפעלתם.

אופן פתיחת השערים

יש שערי כנף, הנפתחים בדרך כלפי פנים, יש שערים נגררים הנפתחים לאחד הצדדים, יש גם שערים קונזוליים (מרחפים) הניצבים כמה סנטימטרים מעל לאדמה, יש שערי גלילה ועוד.

החומרים שמהם עשויים השערים
המבחר כאן הוא כמעט אינסופי. אפשר לעצב שערים מברזל, מתכת, אלומיניום, עץ, פלדה, זכוכיות מיוחדות ואף לבחור שילוב של כמה חומרים יחד.

הפעלת שערים חשמליים לחניה

גם בתחום זה קיים היום מגוון רחב של אמצעים לפתיחת השער. האמצעי הפופולארי ביותר היום הוא השלט. יש גם כרטיסים מיוחדים המושחלים למקום הנכון ומאפשרים פתיחת השער, יש לחצנים המיועדים להקשת קוד למורשה הכניסה, והחידוש האחרון הוא פתיחת השער החשמלי באמצעות הפלפון.

כמה תחזוקה דורש שער חשמלי?

חשוב לדעת, ששערים חשמליים הם מכשירים מתוחכמים, הבנויים מחומרים שונים, שהרכבתם הנכונה ושמירה על הפעלה נכונה שלהם עשויים בהחלט להאריך את חייו של שער חשמלי תקין.

אך יהא השער שבחרתם מתוחכם, מעוצב ומתופעל בצורה נכונה ככל האפשר, עדיין עלולות לקרות תקלות בכל אחד מחלקיו.

לפיכך מומלץ לדאוג לחברה, שתקבע עבורכם בדיקה תקופתית של השער, תחזוקה שוטפת שלו ותיקונו בעת הצורך.

כדאי לדעת, כי החברה שממנה אתם רוכשים את השער מעניקה לכם בדרך כלל תקופת אחריות עליו. אך משפגה תקופה זו, יש בשוק חברות רבות העוסקות בטיפול ותחזוקה של שערים חושמליים, ואין הכרח שתמשיכו את הקשר דווקא עם החברה, שממנה רכשתם את השער, אם אינכם מרוצים משירותיה.

צור קשרטלפון: 054-6969933

שם:
טלפון:*
בקשה: