גד שערים - שערים חשמליים איכותיים

054-6969933

מחסומים פרטיים מסוגים שונים לבית ולעסק

car park security gateמחסומים פרטיים בכניסת החניון

לצד שתי סיבות מרכזיות אלה קיימות גם סיבות נוספות, שהחשובה שהן היא שמירה על מקומות החנייה. בעידן המודרני, כאשר מספר כלי הרכב הולך ועולה פי כמה מהשטח המצוי בעיקר באיזורי הערים מתעוררת בעיה קשה של מקומות חניה. למרות הענף המשגשג של מגרשי חנייה בתשלום הממלאים את מרכזי הערים ומרכזי המסחר, עדיין קיימת מצוקה של מקום. מסיבה זו, יש נהגים שייחנו את רכבם בכל מקום אפשרי, כולל מגרשי חנייה פרטיים של בית מגורים או בית עסק. כדי למנוע תופעה זו, מחסומים פרטיים לבית עסק הם הפיתרון המושלם.

סוגים של מחסום חשמלי

השוק מלא בסוגים שונים של מחסומים חשמליים, ומאז נפתח השוק עבור לקוחות פרטיים, דיירי בניינים רבי קומות ובתים פרטיים, קיבל התחום תנופה חזקה, והמבחר גדל כל הזמן. כאשר מדברים על מחסום חשמלי לבית ולעסק אפשר לומר, שמתוך כל האפשרויות המוצעות היום בשוק, יוכל כל בעל בית פרטי או בעל עסק למצוא מה שמתאים לשימושו.

להלן כמה דוגמאות עבור מחסומים ושערים חשמליים:

מחסום זרוע – מחסום זה נפוץ בעיקר במרכזי מסחר ובבנייני מגורים. זהו מחסום פשוט, הנפתח באמצעות הכנסת כרטיס, הקשה על קוד או באמצעות שלט. כדאי לזכור, שמחסומים מסוג זה אינם מגינים על החונים בחניון מפני גניבה מתוך הרכב, לפיכך מומלץ לא להשאיר ברכב חפצים, שישמשו פיתיון לגנב.
שערי כנף מקובלים ביותר בבתים פרטיים. כדאי לזכור, ששערי כנף דורשים שטח פתיחה נרחב, ולכן מומלץ לבדוק מראש, אם המקום מתאים להתקנת שערים כאלה.
שערים נגררים פותרים בדרך כלל את בעית המקום. הם נעים על פני מסילה לאחד הצדדים, לאורך גדר למשל, וכך השטח הנדרש לפתיחתם מצומצם יותר.
שערים קונזוליים משמשים בעיקר כאשר הקרקע אינה מישורית. אלה שערים "מרחפים" הנעים כמה סנטימטרים מעל פני האדמה, ולפיכך הם מתאימים למקומות שבהן יש מדרון בקרקע, לדוגמה.

נוסף למגוון הסוגים הרחב של השערים, יש גם מגוון של חומרים שמהם ניתן לבנות את השער, כגון: אלומיניום, ברזל, מתכת, עץ ושילוב ביניהם.

ההבדלים בין מחסום חשמלי לבית לבין מחסום חשמלי לעסק - תדירות השימוש ומהירות הפעולה

יש להניח, שמחסום חשמלי בפתח מפעל, המיועד לחניית העובדים יהיה בשימוש תדיר הרבה יותר מאשר מחסום בבית פרטי, ואפילו בבית מגורים. שעות ההגעה לעבודה והיציאה ממנה הן שעות פעילות עמוסות במיוחד. לפיכך, שער חשמלי לעסק צריך להיות מאסיבי ועמיד ביותר. בבתים פרטיים השער החשמלי אינו מופעל במהלך כל שעות היום באופן רציף, ומשרת לרוב בני משפחה ספורים.

מהירות פתיחת השער

בבתים פרטיים, ואפילו בבנייני מגורים מהירות הפתיחה של מחסום חשמלי חשובה פחות. כאשר מדובר במפעלים גדולים, בשעות הכניסה והיציאה מהעבודה מומלץ שהמחסום החשמלי יעבוד במהירות, כדי לא ליצור פקקי תנועה.

השטח המיועד לשער

בדרך כלל, בבתי עסק או במפעלים אין בעיה של שטח. פתחי החניה רחבים, וברוב המפעלים ניתן היום למצוא שערים קונזוליים או שערים נגררים. גם בבנייני מגורים, שאליהם צמודים מגרשי חנייה, בעית השטח אינה קיימת בדרך כלל. בבתים פרטיים יש לפעמים בעיה של שטח, ויש להתאים את המחסמים ההפרטיים לתנאי השטח.

תקציב

גם כאן יש הבדל בין מחסום המיועד לעסק לבין מחסום חשמלי לבית. עסקים מצליחים בדרך כלל יכולים לאפשר לעצמם מחסומים חשמליים יקרים יותר, מתוחכמים יותר. אופציה כזו לא ניתנת תמיד, כשמדובר בבנייני מגורים או בבתים פרטיים. תקציב הופך במקרים אלה לחשוב ביותר.

צור קשרטלפון: 054-6969933

שם:
טלפון:*
בקשה: