גד שערים - שערים חשמליים איכותיים

054-6969933

כיצד תאבטח את ביתך

חשוב לזכור שתי עובדות חשובות בעניין זה:

כמה רכוש אנו מחזיקים בביתנו אינו שיקול אצל גנבים ממוצעים. אף אם אין בביתנו כספת מלאה ביהלומים, עדיין ברוב הבתים יש מכשירים חשמליים, מחשבים ועוד חפצים, שערכם אינו גבוה, אך עדיין ניתנים למכירה.

פריצה של זר לבית הינה סיטואציה מסוכנת, העלולה להתדרדר למצבים קשים, בעיקר אם הפריצה מתרחשת כשבני המשפחה בבית.
למותר לציין, שפריצה לבית היא חווייה קשה לקורבנותיה, בין אם נכחו בבית בעת הפריצה, ובין אם לאו. התחושה דומה לחילול המקום, שבו אנו אמורים להרגיש הכי בטוחים. יתר על כן, הרכוש הנגנב יכול להיות בעל ערך רגשי רב, ואז החווייה הופכת קשה עוד יותר.

בעידן המודרני, כאשר השמירה על בטחון הפרט אינה נחלתם הבלעדית של אוכפי החוק, דהיינו, המשטרה, מוטל עלינו ליטול חלק בהגנה על המבצר שלנו, על ביתנו.

השוק מציע לנו מבחר מוצרים ושירותים, אשר מטרתם לספק ביטחון לביתנו. שערים חשמליים ואוטומטיים הם האמצעי הנפוץ והראשון במערכת ההגנה על הבית, אך לא תמיד הוא מספיק.

להלן מספר אמצעי אבטחה נוספים המוצעים לנו כדי להגן על ביתנו:
שכירת שירותי אבטחה של חברה חיצונית. חברות כאלה נמצאות היום בכל מקום. תמורת סכום חודשי מותקנת בביתכם מערכת אזעקה המתריעה בפני התורן בחברת האבטחה על פריצה לבית. בזמן קצר נשלח אל הבית איש ביטחון מטעם החברה, הבודק מה מתרחש בבית.

כאשר שוכרים חברת אבטחה חיצונית, מומלץ מאוד לבדוק כיצד בדיוק פועלת החברה, ובעיקר – מהו זמן התגובה, כלומר: כמה זמן מרגע הישמע האזעקה במוקד החברה, יגיע איש הביטחון לבדוק את האירוע.
מצלמות אבטחה מקובלות מאוד הן במפעלים, במוסדות ציבור, בנקים וכד'. המצלמות מעבירות את המידע למוקד הצופה בהן 24 שעות ביממה. כל אירוע חריג מועבר ישירות לגורמים המוסמכים לטפל בו. במקומות רגישים במיוחד ממוקמות מצלמות ברחבי המקום. ברוב המקומות, כולל בבתים פרטיים, ממוקמות המצלמות בדרך כלל בכניסה לבתים, או לשטח המקיף אותם. הבקרה על המתרחש יכולה להיות בידי חברת אבטחה, או בידי בעלי הבית עצמם.

הסמארטפון ההולך וכובש את חיינו, מאפשר לנו לצפות בשידור חי מה קורה בביתנו, גם אם איננו נמצאים בו. כדאי לזכור, שאף כי טכנולוגיה זו חדישה ומלהיבה, היא עדיין דורשת מיומנות שימוש נכון, ואינה מומלצת לאנשים שאינם בקיאים מספיק בהפעלתה.

מערכות גלאים וחיישנים מתוחכמות קיימות היום אף הן בשוק. מערכות אלה רגישות לאור, לנפח ואפילו לתזוזה קלה. הגלאי מפעיל את מערכת האזעקה ומתריע על פולש זר.
מנהג הדלתות הפתוחות יום ולילה, שעל פיו נהגו בדורות קודמים, ואפילו בדורנו, בקיבוצים, למשל, כמעט נעלם בימים אלה. ההיצע הרב בשוק בתחום מיגון הבתים מאפשר לרבים מאיתנו לרכוש מערכת כזו או אחרת, ולחזק בכך את ביטחון בתינו ובני משפחותינו.

צור קשרטלפון: 054-6969933

שם:
טלפון:*
בקשה: