גד שערים - שערים חשמליים איכותיים

054-6969933

כיצד נתאים את השער החשמלי לצרכינו

להלן מספר נקודות, שכדאי לשקול אותן, כאשר מחליטים לבצע רכישה של שער חשמלי:

תדירות השימוש בשער חשמלי

כמה פעמים ביום על השער החשמלי שברצונכם לרכוש להיפתח ולהיסגר? כאשר מדובר במוסדות ציבור, מפעלים או מרכזי מסחר, התשובה ברורה: הרבה מאוד פעמים. כאשר מדובר בבניין רב קומות, שדייריו חולקים מגרש חניה אחד, סביר להניח שהשער החשמלי נפתח מספר פעמים ביום, אם כי בודאי פחות משערים במקומות ציבוריים. שער חשמלי בבתים פרטיים נפתח מספר פעמים ביום, ביציאה או בכניסה של אחד מבני הבית.

ברור, ששער חשמלי המיועד לשימוש מספר רב של פעמים ביום צריך להיות נוח להפעלה, וגם בעל מנגנון תפעול אמין ויעיל.

 

gate

גודל הפתח המיועד לחסימה על ידי שער חשמלי

יש מגוון רחב של שערים חשמליים: שערי כנף, שערים נגררים, שערים מתרוממים, שערי גלילה הוכו'. כאשר שוקלים לרכוש שער חשמלי, מומלץ לבחון את פני השטח. כדאי לדעת, ששערי כנף, נפתחים פנימה או החוצה, זקוקים לשטח שעליו יוכלו לנוע, לפניהם או מאחוריהם. שערים נגררים זקוקים לשטח באחד הצדדים שלהם, כדי שאליו יוכלו לנוע בעת פתיחתם. במקומות שהשטח המיועד מצומצם, אפשר לבחור בשערי גלילה, או הרמה, שאינם דורשים שטח רב מסביבם.

משך זמן הפתיחה של שערים ומחסומים חשמליים

אף כי שיקול זה נראה מעט תמוה, אחר ככלות הכול, מהן עוד כמה שניות בחיים... פעמים רבות הוא שיקול חשוב ביותר, בעיקר כאשר מדובר בבנייני ציבור, מרכזי מסחר, מפעלים ואפילו בנייני משרדים הממוקמים במרכזי הערים. במקומות אלה, כאשר שערים נפתחים פעמים רבות ביום, היווצרות לחץ של מכוניות נכנסנות או יוצאות ממגרש החניה יוצר אי נוחות רב ומוסיף לפקקים הרגילים במרכזי הערים.

גם כאשר מדובר בבנייני מגורים, שהכניסה לשטח החנייה שלהם נמצאת בדיוק בצידו של כביש ראשי, עלולה פתיחה איטית של מחסום ליצור אי נוחות רבה לנוהגים בכביש, בעיקר בשעות העומס של יציאה לעבודה וחזרה ממנה. דווקא כאשר מדובר בבתים פרטיים, שיקול זה חשוב פחות.

תפעול ותחזוקה של שער חשמלי

תפעול שער חשמלי הוא שיקול חשוב גם כן. השער החשמלי אמור להיפתח ולהיסגר מבלי שנזדקק להפעילו ידנית, וכך הוא מספק לנו את מירב נוחות. יש היום בשוק אמצעים רבים להפעלת שער חשמלי, כגון שלטים, לוחות להכנסת קודים, כרטיסים מגנטיים וכד'. בשנים האחרונות הולכת ומתפתחת תעשיית פתיחה של שערים חשמליים אף באמצעות הפלאפון. כאן חשוב לבחור את האמצעי הנוח ביותר, קל לשימוש, ונכון לשימוש לזמן ארוך.

שער חשמלי דורש התקנה מקצועית ותחזוקה נכונה. לפיכך, מומלץ מאוד לבדוק את תנאי האחריות והשירות, שהחברה שממנה בחרתם לרכוש שער חשמלי מציעה ללקוחותיה.

צור קשרטלפון: 054-6969933

שם:
טלפון:*
בקשה: