גד שערים - שערים חשמליים איכותיים

054-6969933

כיצד מהווים המחסומים החשמליים נדבך חשוב בהגנה על הבית

villa garage

כאשר בוחרים מחסום חניה חשמלי או שער חשמלי ההחלטה הראשונה שיש לעשות היא בחירה בין שער חשמלי נע על מסלול או שער כנף. בחירה זו מותנית בעיקר במקום שיש במרחב החניה. לדוגמה, אם השערים החשמליים עתידים להיות מותקנים על שיפוע של גבעה בפתח הדרך המובילה אל הבית, אפשרות של שערי כנף אינה מציאותית, ויש לבחור בשער הנע על גבי מסלול. שתי האפשרויות מספקות ביטחון ושליטה בכל הנכנס לשטח ואפשרות חסימה של הפולש אליו.

להלן מספר יתרונות מרכזיים של שערים חשמליים או מחסומים חשמליים:
בידוד: האפשרות להחליט מי יקבל גישה לביתך או לשטח החנייה שלך נתונה בשליטה בלעדית שלך. גדרות או שערים חשמליים משאירים אנשים בלתי רצויים בחוץ. כדי להבטיח שליטה מלאה, מומלץ להוסיף למחסומים מערכת אינטרקום ומצלמה. אביזרים אלה מאפשרים לבעל הבית לזהות את המבקשים להיכנס בטרם פתיחת השערים.

ביטחון: כפי שהוזכר לעיל שערים חשמליים מאפשרים לבעלי הבית לשלוט בכניסה וביציאה של חברים ובני משפחה. ערך מוסף בעניין זה הוא הגנה על ילדים וחיות מחמד על ידי הצבת גבולות ברורים, ומניעת גישה שלהם לכבישים מסוכנים או סכנות אחרות האורבות מסביב. יתרון נוסף של מחסומים חשמליים בהקשר זה הוא המגוון הרב שלהם. יש לזכור, ככל שהגדר גבוהה יותר, כך האפשרות שיטפסו מעליה נמוכה יותר.

נוחיות: שער חניה חשמלי מציע פתרון מושלם לפתיחת שער זה בעת סופה, למשל. מחסום חניה חשמלי מציע מספר אפשרויות לפתיחה אוטומטית שלו: באמצעות שלט רחוק, באמצעות כרטיס מגנטי, באמצעות הקשה על לוח בקרה הצמוד לשער ואפילו באמצעות חיישנים המותקנים ברכב, המאפשרים פתיחה אוטומטית של השער החשמלי.

הרחקת רכבים בלתי מורשים: מה שהיה נעשה פעם באמצעות שילוט על גבי המדרכה, או שלט קטן בכניסה לשטח החניה בסגנון "חניה פרטית, רכב זר ייגרר" אינו מספק יותר בימינו אלה. הטירחה הכרוכה בהזמנת רכב הגרר, הזמן הנדרש בהמתנה לו, העלויות הכספיות – כל אלה הם מטרד. שער חניה חשמלי פותר באחת את כל הבעיות האלה.

הפחתה בעלויות הביטוח: יתרון זה לא תמיד עולה בדעתם של המתלבטים כיצד להגן על רכושם, בין אם זה בית מגורים ובין אם רכב פרטי. בית ורכבים המוגנים על ידי מחסומים חשמליים, גדר גבוהה ומערכות מתוחכמות המלוות אותם יוריד באופן משמעותי את עלויות הביטוח.

בסופו של דבר סביר להניח שהגדר ויתר המחסומים ישלמו את עצמם מתוך עלויות הביטוח המופחתות. כמו כן, שלוות הנפש והסרת הדאגה המתמדת לשלומם של בני המשפחה והרכוש בהחלט שווים את ההשקעה.

למען האמת, אם יש באפשרותך לעמוד בעלויות של רכישה, התקנה ודאגה לפעילות תקינה של שערים חשמליים כדאי מאוד לבחור באפשרות זו. מומלץ, כמובן, לשמור על בטיחות הרכוש באמצעים אחרים, כגון אזעקות, הקפדה על נעילה של חלונות ודלתות בעת יציאה מהבית, אורות הנדלקים אוטומטית בחשכה מסביב לבית כשמישהו מתקרב וכד'.

היתרון העצום של שערים חשמליים הוא, שהם משאירים את חורשי הרעה מחוץ לגבולות הרכוש, עוד לפני שאתה נזקק לכל האמצעים המוזכרים לעיל.

צור קשרטלפון: 054-6969933

שם:
טלפון:*
בקשה: