גד שערים - שערים חשמליים איכותיים

054-6969933

כיצד לבחור שערים חשמליים מתאימים

 

gate Alon Gad

שערים חשמליים נפתחים לרוב באחד משלושה אופנים: מתרוממים כלפי מעלה, נפתחים פנימה (שערי כנף) או נעים על גבי מסילה לצדדים (שערים קונזוליים).

שערי כנף

שערים אלה מצריכים מנוע לשער חשמלי חזק, שיהיה ביכולתו להניע את השערים על ציריהם. שערי כנף יכולים להיות בעלי כנף אחת, ואז הם נפתחים בתנועה סיבובית הפונה לצד ימין או שמאל, אך הם יכולים להיות דו כנפיים (בעלי שתי כנפיים) ואז הם נפתחים מן המרכז כלפי פנים שטח החניה. שערי כנף אלה עשויים לרוב מברזל, אך ניתן לעשותם גם מעץ, מאלומיניום או מפלדה מגולוונת.

שערי כנף מתאימים במיוחד למקומות שבהם אין מגבלה של שטח. בין אם השער הוא בעל כנף אחת, ובין אם הוא בעל שתי כנפיים, הוא דורש מרווח פתיחה גדול, שלא תמיד עומד לרשות המעוניינים בו.

שערים מתרוממים

שערים חשמליים מסוג זה מתאימים כאשר השטח המיועד להצבתם מצומצם ביותר. הם נפוצים בעיקר בצורת שער חניה חשמלי בבתים פרטיים, כאשר שטח החניה קטן.

שערים אלה "מתקפלים" כלפי מעלה, לכיוון תקרת שטח החניה, ולכן אינם דורשים כלל שטח נפרד לתנועתם.

שערי הזזה

שערים אלה מוצבים לרוב על גבי מסילה, שעליה הם נעים בעת פתיחתם. שערים מסוג זה מתאימים במיוחד למקומות שבהם אין שטח נרחב לתנועה של השער לאחור, אך יש מספיק שטח לתנועת השער לאחד הצדדים. ניתן למצוא שערים מסוג זה לרוב במרכזים מסחריים או תעשייתיים הממוקמים קרוב לכבישים סואנים.

שערים קונזוליים

שערים אלה דומים מאוד לשערי הזזה בכיוון התנועה שלהם, אך הם אינם נעים על גבי מסילה. הם למעשה נעים באוויר, ללא תמיכה ישירה בקרקע, אלא באמצעות העמודים המחזיקים אותם משני צידיהם. שערים קונזוליים הם בעלי משקל רב ואינם זולים, ולכן הדרישה להם בבתים פרטיים אינה גדולה. ניתן למצוא שערים כאלה באיזורים שבהם מפלס הקרקע שעליו הם מונחים אינו ישר. השערים הקונזוליים משמשים בעיקר בבנייני משרדים, מפעלי תעשייה או מקומות ציבוריים, שבהם הכניסה לרכב זר אסורה.

מחסום זרוע

מחסום זרוע הינו שער חשמלי פשוט וחסכוני מאוד מבחינת מקום, מאחר שהוא מתרומם כלפי מעלה ואינו גוזל שטח. אומנם הוא מספק פחות הגנה לאזור שאותו הוא חוסם, אך במקרים של צורך בחסימת שטח חניה פרטי ברחוב סואן, שער חניה חשמלי במתכונת של מחסום זרוע עשוי להיות פיתרון מתאים. מחסומי זרוע מקובלים לרוב באזור של קבוצת בנייני מגורים, בבניינים רבי קומות כאשר החניה של דיירי הבניין היא לעיתים תת קרקעית, אך בדרך כלל הם נפוצים במרכזי מסחר. מחסומי זרוע במקומות כאלה הם מאויישים, שכן החניה היא בתשלום.

חשוב לזכור, שבעיקר באיזורי חניה פתוחים, מחסומי הזרוע אינם מספקים הגנה מפני פגיעה ברכבים או גניבות מתוכם.

עם התקדמותם של שערים אוטומטיים מסוגים שונים, גם מנגנוני הפתיחה שלהם הולכים ונעשים מתוחכמים יותר במהלך השנים האחרונות: יש שלט רחוק המופעל על ידי קוד, יש שערים שנפתחים על ידי זיהוי קולי או זיהוי טביעות אצבעות, ואפילו לאחרונה צצו שערים חשמליים מודרניים, הנפתחים באמצעות הטלפון הסלולארי.

צור קשרטלפון: 054-6969933

שם:
טלפון:*
בקשה: