גד שערים - שערים חשמליים איכותיים

054-6969933

השער שלכם התקלקל, מה עושים?

שערים חשמליים, כמו כל מוצר חשמלי אחר, שבו אנו עושים שימוש, עלולים להתקלקל. חלק מהמוצרים החשמליים בבית מתקלקלים, ואז אנו רוכשים מוצר חדש מאותו הסוג, כגון: מיקרוגל, תנור חימום, טלפון אלחוטי וכד'. שערים חשמליים שייכים למוצרי החשמל שאנו מעדיפים לתקן בגלל העלות הגבוהה שלהם.

Gold

מאחר ששערים חשמליים נמצאים בקטגוריית המוצרים "המתוחכמים" יותר, שבהם אנו עושים שימוש, רוב בעלי השערים אינם יכולים לתקן את תקלותיהם בעצמם.

אם התקלה בשער החשמלי קרתה בתקופת האחריות, שקיבלתם מהחברה שממנה רכשתם את השער, אחריות תיקונו מוטלת עליה. אומנם תצטרכו להשלים עם כמה ימים של אי נוחות, אך בסופו של דבר השער יתוקן בהתאם לתנאי האחריות.

אף אם פגה תקופת האחריות, ישנן היום חברות העוסקות בתחום מחסומים חשמליים המציעות שירותי תיקון קבועים במקרה של תקלה, בתמורה לתשלום חודשי, מעין "ביטוח" לשער שבטיפולם.

כמובן, סוף מעשה – במחשבה תחילה:

התקנת שער חשמלי על ידי חברה, שאינה מתמחה בתחום, או אדם פרטי, שעשה את העבודה בפחות כסף אולי, אך גם בפחות מקצועיות, עלולה לגרום לתקלות רבות. לפיכך, לפעמים שווה לשלם יותר, ולהבטיח שהשער החשמלי שרכשתם נהנה קודם כל מאחריות, וגם מטיפול מקצועי של החברה שייצרה אותו עבורכם.

שער חשמלי כולל חלקים רבים, שבכל אחד מהם עשוייה לקרות תקלה: השער עצמו, צירים, מסילות, מנוע לשער חשמלי, לוח בקרה, לוחות פיקוד, אמצעי הפתיחה של השער כגון שלטים וכד'. יתר על כן, לפעמים, עלול השער החשמלי להתקלקל עקב תאונה.

כאשר קורית תקלה בשער החשמלי, מבחינת בני המשפחה הוא אינו נפתח, או שהוא נפתח במידה מועטה, ואולי הוא נפתח, אך אינו נסגר וכד'. הפגיעה בנוחיות היא גדולה, מאחר שקל מאוד להתרגל לאמצעים המודרניים המשפרים כל כך את חיי היומיום שלנו.

מדוע השער החשמלי אינו נפתח? זו כבר שאלה, שהעושים שימוש בשער החשמלי אינם יודעים, לרוב, לענות עליה, אלא אם הם בעצמם, במקרה, בעלי התמחות מקצועית בתחום.

יש סוגים שונים של תקלות המאפיינות שער חשמלי. להלן מספר דוגמאות:

פגיעה בשער עצמו. זו קורית בדרך כלל עקב תאונה. לפעמים אפשר לבצע תיקון מסוג זה במקום, או לקחת את אחת מדלתות השער (במקרה של שערי כנף) לתיקון ולהרכיבה מחדש, אך לפעמים, במקרה גרוע יותר, יש להחליף לחלוטין את גוף השער הפגוע.
תקלה במנוע. המנוע של שער חשמלי הוא מרכיב חשוב ביותר. תקלה במנוע אינה מאפשרת פעולה של השער החשמלי. המנוע נמצא מחוץ לבית, ולכן הוא נתון לפגעי הטבע, רטיבות, חרקים שונים וכד'.
תקלה בלוח הפיקוד של השער החשמלי. לוח הפיקוד הוא זה האחראי על פעולה רציפה ונכונה של השער החשמלי. במקרה זה של תיקון שער חשמלי, אפשר לבצע את תיקון לוח הפיקוד במקום או להחליפו במקרה הצורך.
לצד התקלות שנימנו לעיל, כדאי להזכיר תקלה אחת, העלולה לגרום לסיכון חיים, ויש תמיד לעמוד על המשמר ולתחזק את השער החשמלי בצורה תקינה, כדי למנוע התרחשות של תקלה כזו:

תקלה בחיישנים. כל שער חשמלי מצויד בחיישנים, שנועדו להפסיק את פעולתו ברגע שחפץ או אדם ניצבים בכיוון התנועה של השער. במקרה של תקלה כזו, כאשר החיישנים אינם מבצעים את פעולתם, הסיכון לבני אדם, בעיקר ילדים, וחיות מחמד הוא גדול.
מניעה של תקלה מסוג זה חשובה לכל מי שבבעלותו שער חשמלי. לכן כדאי לדאוג לתחזוקה נכונה של השער החשמלי, ולהיות מודעים לחשיבות של תיקון שער חשמלי בכל מקרה של תקלה.

 

צור קשרטלפון: 054-6969933

שם:
טלפון:*
בקשה: