גד שערים - שערים חשמליים איכותיים

054-6969933

השימוש בשערים חשמליים בכניסה למושבים

Moshav1עד מהרה, המכונית נמצאת מעבר לקו הירוק שלא על מנת לשוב.

הפתרון למכה הזו הוא הקמת שערי ברזל חשמליים, המוצבים בכל כניסות המושב, יחד עם ניידות אבטחה המפטרלות הלוך ושוב. בשנים האחרונות יישובים גדולים כמו אבן יהודה ומושבים כמו צור משה, גנות ופרסייה אימצו את השיטה והניחו שערים חשמליים בכניסות.

השערים נסגרים בשעה 11:00 בלילה לערך ונפתחים שוב בבוקר, לנוחות ורווחת תושבי המקום. באופן הזה הצליחו היישובים לצמצם באופן ניכר את מספר הגניבות בתחומן.

יש רק דרך אחת פנימה
על מנת לסגור בצורה הרמטית את היישוב, נדרשים לעיתים כמה שערים. מושבים רבים נמתחים לאורך הכביש ויש לפחות שלוש או ארבע כניסות לתחומם. על מנת לנטר ולבדוק את הנכנסים בלילה, יש לסגור את כל הפתחים בצורה הרמטית ולהשאיר רק פתח אחד עם שומר. השער המרכזי יהיה שער חשמלי.

מה שקורה בדרך כלל, על מנת לחסוך בעלויות, מוצבים שערי ברזל כבדים כדוגמאת שער קונזולי בכניסות הצדדיות, הנסגרים על מנעול ובריח ולא ניתן לפתוח אותם בכלל. כל המכוניות מנותבות לכניסה המרכזית שם מוצב שער חשמלי.

שומר או שער אוטומאטי?

לאחר שהגדרתם את הכניסה המרכזית ליישוב, נותרה רק דילמה אחת, והיא: האם להציב שומר שיפתח את השער לנכנסים ויוצאים או להסתפק בשער אוטומאטי העולה ויורד בהתאם לקוד מיוחד הניתן לתושבים.

היתרונות שבהצבת שומר ברורים, יש מי שפותח את השער לנכנסים וגם לאורחים של התושבים. יש לזכור כי רוב המכוניות המגיעות לאחר השעה 23:00 ליישוב הם אורחים ומבקרים. לכן, יש נוחות גדולה בשומר שפותח להם את השער.

מצד שני, שער אוטומאטי הנפתח באמצעות קוד סלולארי או שלט, חוסך בכוח אדם. במידה ומגיע מבקר ליישוב, הוא מתקשר לתושב אותו הוא מעוניין לבקר והוא פותח לו את השער. זה קצת מסורבל אך משתלם מבחינה כלכלית.

סוג השער החשמלי

בדרך כלל, השער המרכזי הוא שער זרוע, העולה ויורד בכל פעם שמגיע רכב. חשוב לזכור כי השער הוא כלי מונע גניבות יותר מאשר מסכל. גנבים אשר יבחינו בשער חשמלי ובניידת האבטחה, יעדיפו לעבור ליישוב הבא ולא להסתכן בתפיסה.

וכך, שוב, אנו רואים כי שערים חשמליים הם הפתרון הבטוח והיעיל ביותר לשמירה על הרכוש.

צור קשרטלפון: 054-6969933

שם:
טלפון:*
בקשה: