גד שערים - שערים חשמליים איכותיים

054-6969933

הבחירה בשערים חשמליים מעוצבים לחניה כחלק מהעיצוב הכולל של הבית

home design

יש אנשים, שפותרים את בעיית העיצוב בדרך הפשוטה: שוכרים מעצב פנים, שיבצע את עבודת העיצוב עבורם. יש אנשים, שאוהבים כל כך את מלאכת העיצוב, שהם מצפים בקוצר רוח להתחילה במו ידיהם.

לכל האנשים יש סגנונות עיצוב המועדפים עליהם, או הנראים להם ביותר מתוך מבחר סגנונות שמוצג בפניהם. לדוגמה: יש חדרי אורחים המעוצבים בסגנון אלגנטי, רשמי, או בסגנון חם ומרושל קמעא.

אין כל הכרח שהבית כולו יהיה מעוצב בסגנון מסוים. אפשר לתת לחדר האורחים והמטבח סגנון אלגנטי יותר, ובחדרי השינה סגנון חם ואישי יותר. במקרה שיש ילדים, סביר, שכל אחד מהם יבחר לעצב את חדרו בסגנון מעט שונה מאחיו.

מלאכת עיצוב הבית כוללת מרכיבים רבים, כגון: ריהוט, מנורות, תמונות, שטיחים, וילונות, כל הדברים שאנו אוהבים להביט בהם מידי יום וכד'. "עיצוב" משמעו, לקחת את כל המרכיבים הללו, ולהתאים אותם זה לזה בחדרי הבית השונים.

לצד מלאכת העיצוב של פנים הבית, יש לתת גם את הדעת על מרכיבי החצר: גינה, פאטיו מרוצף עם פרגולה מעליו, גאזבו, אולי בריכת דגים נחמדה, מחסן לכל ציוד הגינה, סטודיו לבעלי המזל שבינינו העוסקים באמנות וכד'.

גם כאן, יש כאלה, שיפנו לבעלי מקצוע בתחום, ויש אחרים, שיעדיפו לתכנן את עיצוב החצר בעצמם.

היתרון של עיצוב החצר הוא בכך, שאינו חייב להעשות בזמן קצר כמו עיצוב הפנים. אחר ככלות הכול, המיטות, הארונות, הכסאות והשולחנות – כל אלה צריכים להיות מוכנים לשימושם של בני הבית. הגאזבו, ברכת הדגים, ההחלטה מה והיכן לשתול ואפילו הסטודיו יכולים להמתין.

אך מרכיב אחד בתכנון החצר אינו יכול להידחות:

בחירת הגדר המקיפה את השטח, ובחירת כמו גם שערים חשמליים לחניה.

אין זו רק שאלה של תחימת השטח, וקביעת הגבולות, כדי לשמור על יחסי שכנות טובה. גדרות ימנעו מכלביכם מעבר לחצרות השכנים, או מילדיכם הקטנים להרחיק מהבית. שערים חשמליים ישמרו בראש וראשונה על בטחונכם, ובטחון הרכוש החדש שברשותכם.

השוק מלא היום במגוון רחב של שערים מעוצבים לבית.

בין כל השיקולים החשובים בעת בחירת שערים חשמליים, שיקול עיצוב השערים הוא חשוב ביותר. יש לזכור, כי עיצוב השער מותנה לרוב בחומר, שממנו הוא עשוי, כך שלא כל עיצוב יתאים אולי לחומר, שבו תרצו את השער.

לא תמיד הבחירה קלה. לפעמים אתם עלולים למצוא את עצמכם מביטים בתמונות רבות של שערים, עד שמוחכם כבר אינו זוכר מה אהבתם ומה פחות אהבתם.

להלן טיפ קטן, שעשוי לעזור למתקשים בבחירה ולתת להם כיוון:

איזה שער תעדיפו – כזה המאפשר צפייה אל הגינה והבית, או שער אטום לחלוטין, שאינו מאפשר צפייה פנימה?

כך תוכלו כבר למיין את השעירם לשתי קבוצות מובחנות וחסכתם 50 אחוזים מן העבודה!

לאחר שתדאגו להתקנת השערים החשמליים שבחרתם, תוכלו להתפנות ברוגע ובביטחון למלאכת עיצוב החוץ, וגם הפנים.

צור קשרטלפון: 054-6969933

שם:
טלפון:*
בקשה: