גד שערים - שערים חשמליים איכותיים

054-6969933

כיצד מהווים המחסומים החשמליים נדבך חשוב בהגנה על הבית

בעלי בתים בוחרים לרכוש שערים חשמליים הרבה יותר ממה שהיה נהוג בעבר. הסיבה העיקרית לכך היא הרצון לספק ביטחון מלא ככל האפשר לרכוש ולבני המשפחה מצד אחד, והעובדה שמחיר הרכישה, ההתקנה והתפעול של שערים כאלה הפך זול באופן יחסי יותר מבעבר. המבחר העצום של סוגי מחסומים חשמליים מאפשר לבעלי הבתים למצוא את הסגנון המתאים להם ביותר.

קרא עוד...

כיצד לבחור שערים חשמליים מתאימים

שערים חשמליים הינם הדרך הבטוחה להגן על בתי מגורים ואיזורים תעשייתיים ומסחריים כאחד. כיום, יש סוגים שונים של שערים חשמליים, וכל אחד יכול לבחור את השער המתאים ביותר לצרכיו. עבור אנשים השמים את הבטיחות בראש מעייניהם, שערים חשמליים הם פיתרון אידיאלי.

קרא עוד...

שערים חשמליים - כמה זה עולה לנו?

בעולם המודרני של היום, מחסומים חשמליים מעוצבים נחשבים במקרים רבים לסמל סטטוס. ככל שהם מורכבים יותר בסגנונם, גדולים יותר ומאסיביים יותר, כך הם גם מרשימים יותר.

רוב המפעלים העוסקים בייצור שערים חשמליים, הרחיבו בשנים האחרונות את אוכלוסיית הצרכנים שלהם מעסקים גדולים, מרכזי מסחר, מוסדות ממשלתיים ובטחוניים לכלול את קהל הצרכנים הפרטי.

קרא עוד...

הבחירה בשערים חשמליים מעוצבים לחניה כחלק מהעיצוב הכולל של הבית

לאחר שהושלמה הבנייה של ביתכם החדש, והוא ניצב מוכן לקבל את פניכם, עדיין חשוב לזכור, שהבית ריק. כל החדרים בנויים על פי התוכנית, הכול עומד במקומו ובאיכות גבוהה, על פי דרישותיכם, אך עדיין ניצבת בפניכם מלאכת עיצוב המראה הפנימי של הבית. זו מלאכה דחוקה בזמן, מאחר שבאופן טבעי, כל בני המשפחה מעוניינים לעבור לבית החדש. מצד שני, הזזת רהיטים, תמונות וספריות אינה מומלצת. כדאי שכאשר בני הבית ייכנסו לגור בו, רוב הדברים יהיו במקומם.

קרא עוד...

השימוש בשערים חשמליים בכניסה למושבים

יישובי הספר ומושבי מישור החוף והשרון סובלים בשנים האחרונות ממכת גניבות בלתי נשלטת. בגלל קרבתם לאזורים פתוחים ולפרדסים, נוח יותר להתגנב אליהם ולגנוב מכוניות.

קרא עוד...

השער שלכם התקלקל, מה עושים?

כאן תמצאו את התשובות לשאלות כגון מה הן התקלות הנפוצות בשערים? למה חשוב לשים לב? איך ואיפה ניתן לתקן?

קרא עוד...

כיצד נתאים את השער החשמלי לצרכינו

בהיותנו צרכנים של העולם המודרני, בעיקר מאז הגיע האינטרנט כמעט לכל בית, אנו נוהגים לערוך "סקר שוק, לפני שאנו בוחרים לקנות מוצר מסוים.

מטבע הדברים, ככל שעלות המוצר גבוהה יותר, והשימוש בו מיועד לאורך זמן, יש להניח, שהצרכן המודרני ישקיע הרבה זמן בעריכת ,סקר שוק,, השוואה בין דגמי המוצר השונים, השוואת מחירים, תנאי רכישה וכד'. שער חשמלי שייך לקבוצה זו של מוצרים. הוא אינו זול, הוא נרכש לזמן ארוך ואינו מוחלף מידי שנה או אפילו שנתיים. לצרכן הניגש לבדוק מה יש לשוק להציע בתחום זה לא תמיד קל. המגוון העצום של שערים חשמליים מסוגים שונים, אמצעי הפעלה מגוונים, טווחי המחירים המשתנים ממקום למקום - כל אלה הופכים את "סקר השוק" למשימה לא קלה.

קרא עוד...

שאלות ותשובות בנושא שערים חשמליים לבית

האם כדאי להשקיע בשער חשמלי לבית ולחניה? כן, כדאי. להלן מספר יתרונות הרלוונטיים לשימוש בשער חשמלי:

קרא עוד...

מחסומים פרטיים מסוגים שונים לבית ולעסק

קיימות שתי סיבות מרכזיות לרכישת מחסום חשמלי, בין אם מדובר בבית פרטי או בניין מגורים, ובין אם מדובר בעסק בעל מגרש חנייה פרטי:

ביטחון בני המשפחה והעובדים בעסק וביטחון רכוש הבית הפרטי או העסק.

קרא עוד...

הכירו את תו התקן לשער החשמלי

תו תקן הוא, למעשה, סימן, המציין, שהמוצר הנושא אותו מאושר על ידי מכון התקנים, כלומר, עומד בדרישות שונות כגון: איכות, בטיחות, חלקים שאינם רעילים ופועלים כהלכה וכד', כפי שדורש החוק בישראל, כמובן, ובמדינות אחרות בעולם.

מבחינת הצרכנים, תו תקן מבטיח להם, שהמוצר שהם רוכשים עומד בדרישות האיכות והבטיחות על פי החוק בישראל. יצרן, שמוצריו נושאים תו תקן, עדיף תמיד מבחינת הצרכנים, על יצרן, שמוצריו אינם נושאים תו זה.

מבחינת היצרנים, תו תקן מעניק הטבות רבות: המוצר נחשב איכותי, ומסייע בפרסום שמו הטוב של היצרן, העדפתו על פני יצרנים אחרים של אותו מוצר, שאינם נושאים תו תקן, ואפילו היכולת לעמוד בתקנים בינלאומיים, ובכך להגדיל את שוק המכירות.

קרא עוד...

מה כדאי לבדוק לפני שקונים מחסום

מחסומים חשמליים מוצבים בעיקר במרכזי מסחר גדולים ובמגרשי חניה ציבוריים. לצד מחסומים אלה, המתוחזקים בקביעות על ידי בעלי השטחים, יש שימוש רחב במחסומים חשמליים מסוג מחסומי זרוע גם בבנייני מגורים בעלי חניות תת קרקעיות וגם בבנייני מגורים הממוקמים במרכזי ערים, ולהם שטחי חניה צמודים אנו מציעים מחסום חניה.

קרא עוד...

מדריך לועד הבית בנושא רכישת שער חשמלי בבית משותף

שערים בבתים משותפים מותקנים מאותן סיבות שבעטיין מותקנים שערים בבתים פרטיים ואף במגזרים ציבוריים ותעשייתיים. 

קרא עוד...

שאלות ותשובות נפוצות בנושאים הקשורים למחסומים חשמליים

עבור מה נועדו השערים החשמליים?
מחסומים חשמליים נועדו לשמש בראש וראשונה כמחסומים לחנייה. ככל שכלי הרכב הולכים ומתרבים, שטחי החניה במרכזים צפופים הולכים ומתמעטים ועולה חשיבות השימוש במחסומים חשמליים. בבניין מגורים, ששטחי החניה שלו נמצאים בצמוד אליו, והוא ממוקם במרכז עיר או בשכונה סואנת, משמש המחסום כמגן על שטחי החניה הפרטיים של דיירי הבניין.

ניתן למצוא כאלו גם במרכזי מסחר ובמגרשי חנייה פרטיים הפזורים ברחבי הערים.

קרא עוד...

כיצד תאבטח את ביתך

"ביתנו הוא מבצרנו" – כך אומר, בשינוי קטן, הפתגם המפורסם. אכן, נכונה אמירה זו. הבית שלנו הוא המקום, שבו אנו מרגישים בטוחים ביותר, נינוחים, סביבה, שבה אפשר להיפטר מכל לחצי היומיום, להיות עם עצמנו ועם בני משפחתנו במלוא מובן המילה.

כאשר זר פולש לביתנו, מטרותיו בדרך כלל הן לגנוב.

קרא עוד...

כיצד נשמור על רכבינו מפני גניבה

גניבות רכב הן תופעה נפוצה בעולם כולו, כמו גם בישראל. מאות מכוניות נגנבות מבעליהן במהלך חודש אחד, והסיכוי למוצאן בטרם נמכרו או אפילו פורקו לחלוטין במה שנקרא "משחטות רכב" הם קטנים ביותר.

בשנים האחרונות חברות הביטוח דואגות לדרוש מלקוחותיהן מתקני הגנה מסוגים שונים, בטרם הן מאפשרות ביטוח מקיף של הרכב. הדבר מייקר, כמובן, את תעריפי הביטוח, שכל בעל רכב משלם לחברה, אך חשיבותן אינה מוטלת בספק.

קרא עוד...

שער לבניין וטיפים לוועד בית - טיפים

אתם בטח מכירים את התסריט הבא: ישיבת דיירים מתכנסת, ומחליטים לעשות שער לבניין, כי לכולם כבר נימאס לחזור הביתה מהעבודה ולגלות שהחנייה שלהם תפוסה על ידי רכב שלא שייך לאחד מדיירי הבניין, למשה נגנב הרכב וכך הלאה...

קרא עוד...

צור קשרgadgates@gmail.com

טלפון: 054-6969933

איזורי פעילות: כל רחבי הארץ

שם מלא:*
טלפון:*
דואר אלקטרוני:*
הערות: